Connect with us

Polska

Robert Biedroń zaprasza na konwencję założycielską swojej partii [WIDEO]

Dodano

dnia

Fot. Twitter/Robert Biedroń

Robert Biedroń opublikował w sieci nagranie, w którym zaprasza na konwencję założycielską swojej partii. Wydarzenie odbędzie się 6 lutego na warszawskiej hali Torwar.

Robert Biedroń zamieścił w serwisie Twitter nagranie, w którym zaprasza na konwencje założycielską swojego ugrupowania. Były poseł Twojego Ruchu przyznał, że na ten moment zarejestrowało się 6 tysięcy osób.

– Gdybym wiedział, to wynająłbym Stadion Narodowy – mówi polityk.

Biedroń dodaje, że konwencja założycielska jego partii będzie „początkiem zmiany”.

– Zmiany, która zmieni oblicze naszej ziemi – mówi.

– Już ponad 6 tysięcy z Was potwierdziło swoje przybycie na pierwszą konwencję naszego ruchu. Dziękuję! Na szczęście jest jeszcze trochę miejsca. Widzimy się 3 lutego na Torwarze w Warszawie? – napisał w opisie swojego filmu były poseł.

 

Źródło:
Twitter
Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.