Connect with us

Polska

Rozenek: „Solidarność” to dziś ruch ochrony pedofilów w sutannach

Paweł Jaworski

Dodano

dnia

Andrzej Rozenek/fot. SejmLog
Andrzej Rozenek/fot. SejmLog

Polityk Sojuszu Lewicy Demokratycznej na antenie Polsat News w krytyczny sposób odniósł się do kwestii przywrócenia pomnika ks. Jankowskiego. Andrzej Rozenek mówił, że obecny ruch to „ruch obrony pedofilów w sutannach”.

– Nie pierwszy raz „Solidarność” staje nie po tej stronie, co powinna. To już nie ma nic wspólnego z ruchem z lat 80. Dzisiaj, jak rozumiem, „Solidarność” to ruch obrony rządu, ruch obrony pedofilów w sutannach. Coś potwornego

– mówił Rozenek na antenie Polsat News.

Kwestią sporną były słowa Karola Guzikiewicza z „Solidarności”, który powiedział, że nie można wykluczyć, że w przeszłości obalony zostanie pomnik zamordowanego prezydenta Pawła Adamowicza.

– Jak ten człowiek ma czelność porównywać prezydenta Adamowicza do Jankowskiego? Czy można stawiać za wzór i na piedestał kogoś, kto gwałcił dzieci? (…) Szczyt bezczelności

– ocenił Rozenek.

Źródło:
Polsat News

Polityka, historia i społeczeństwo | Redaktor SejmLog Media. "Adhibe rationem difficultatibus" – W trudnościach odwołuj się do rozumu.

Kliknij by skomentować

Komentarze

Najnowsze komentarze

WESPRZYJ NAS

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.