Connect with us

Polska

Jakubiak krytykuje Kukiz’15 i odpowiada na fotomontaż

Paweł Jaworski

Dodano

dnia

Marek Jakubiak/fot. Kancelaria Sejmu/Krzysztof Białoskórski/CC BY 2.0
Marek Jakubiak/fot. Kancelaria Sejmu/Krzysztof Białoskórski/CC BY 2.0

Poseł Marek Jakubiak odniósł się do wpisu na profilu „Informator Kukiz’15”, w którym pojawiła się grafika sugerująca grę polityczną Federacji dla Rzeczypospolitej na korzyść Prawa i Sprawiedliwości. Skrytykował również sposób funkcjonowania ruchu Pawła Kukiza.

„Codzienne prowokacyjne wypowiedzi Posłów Kukiz’15 jak i gorących głów pozostałych przy Pawle działaczy, dają do myślenia. Pamiętacie jak Paweł Kukiz był oburzony kiedy nijaki poseł Sachajko powiedział mu o propozycji jaką ponoć otrzymał od PiS? Krzyczeli prostytucja polityczna !!!! A dziś takie propozycje sami składają wiceprezesowi FDR”

– napisał Marek Jakubiak.

 

 

„Jak sądzę nakładają się emocje związane z egzystencją a nie rozwojem. Brak szacunku do zwolenników dzisiejszych i byłych, traktowanie ich mechanicznie, jedynie do zbierania podpisów finansowania kampanii i wymagania lojalności zawsze kończy się tak samo”

– dodawał polityk.

Jakubiak: Kukiz’15 dryfuje w stronę Koalicji Obywatelskiej

Dwa miesiące temu, w rozmowie „Salonu politycznego” Polskiego Radia, Marek Jakubiak oceniał, że ruch „Kukiz’15” zmierza w kierunku ugrupowań Koalicji Obywatelskiej.

– Po wypchnięciu mnie z Kukiz’15 obawiam się, że dryfuje w stronę PO-KO

– mówił wówczas.

Jakubiak dołącza do Konfederacji Korwin-Braun-Liroy-Narodowcy

W ubiegłym tygodniu Marek Jakubiak dołączył do Konfederacji Korwin-Braun-Liroy-Narodowcy, która w sondażach zyskuje coraz większą popularność. Konserwatywni wyborcy zwracają uwagę, że oprócz koalicji, mają też wybór w postaci Polski Fair Play Roberta Gwiazdowskiego oraz Kukiz’15.

Źródło:
Informator Kukiz'15, Marek Jakubiak/Facebook
Kliknij by skomentować

Komentarze

Najnowsze komentarze

WESPRZYJ NAS

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.