Connect with us

Polska

Bracia Sekielscy zapowiadają kontynuację filmu o pedofilii w Kościele Katolickim

SejmLog

Dodano

dnia

Tomasz i Marek Sekielscy zapowiedzieli, że chcą nakręcić kontynuację filmu „Tylko nie mów nikomu” na temat pedofilii w Kościele Katolickim. 

Film „Tylko nie mów nikomu” traktujący o pedofilii w Kościele Katolickim miał premierę 11 maja. Po dwóch dniach od umieszczenia go w serwisie YouTube zanotował ponad 7 milionów wyświetleń. To imponujący wynik.

Bracia Sekielscy, autorzy obrazu, umieścili film w internecie ze względu na fakt, iż środki na jego powstanie pozyskali od internautów. Ci wspierali bowiem twórców za pośrednictwem dobrowolnych wpłat dokonywanych przez internet.

Dzień po premierze Tomasz i Marek Sekielscy zorganizowali transmisję live na Facebooku. W niemal 2,5 godzinnym streamie odpowiadali na pytania internautów. Ujawnili również, że szykują kontynuację „Tylko nie mów nikomu”.

„Ten film został w całości sfinansowany ze zbiórki. W toku prac zgłosiło się do nas wiele ofiar, których historie nie znalazły się w tym dokumencie. Dotarły do nas nowe, szokujące dowody w tych sprawach. Dlatego zamierzamy nakręcić kontynuację i tak jak poprzednio chcemy, aby była to produkcja niezależna” – napisali bracia Sekielscy w opisie nagrania.

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.