Connect with us

Polska

Paweł Kukiz komentuje film Sekielskiego o pedofilii w Kościele Katolickim

SejmLog

Dodano

dnia

Paweł Kukiz/fot. SejmLog

Paweł Kukiz skomentował na Facebooku film braci Sekielskich pt. „Tylko nie mów nikomu”. Film traktuje o temacie pedofilii w Kościele Katolickim.

„Nie chcę Państwa, które nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa dzieciom. A POPiS-owi, który dysponował i dysponuje aparatem bezpieczeństwa życzę, by ofiary księży-oprawców były ich sumieniem. Nie chcę Kościoła, który ochrania bandytów. I oczekuję, jako członek Wspólnoty, natychmiastowego rozliczenia tak sprawców jak i tych hierarchów, którzy ich ochraniali i ochraniają po dziś. Mam też nadzieję, że jutro o 6 rano, do drzwi oprawców z filmu Sekielskiego zapuka policja” – napisał Paweł Kukiz we wstępie swojego wpisu.

„Obejrzałem film Sekielskiego. Na siłę, bo kto normalny może z zaciekawieniem słuchać relacji pełnej szczegółowych opisów najpodlejszych dewiacji dorosłego na Dziecku… I pierwsze pytanie, jakie nasunęło mi się tuż po zakończeniu „pokazu” brzmiało – gdzie jest i gdzie było przez ten cały czas Państwo? Pedofilia w kościele nie pojawiła się dzisiaj. Gdzie jest i gdzie było Państwo, którego jednym z podstawowych zadań jest zapewnienie bezpieczeństwa, a w szczególności bezpieczeństwa naszych dzieci?” – pyta lider Kukiz’15.

Cały wpis poniżej.

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.