Connect with us

Polska

Dobromir Sośnierz sprawdził wiedzę Polaków nt. Unii Europejskiej [WIDEO]

Dodano

dnia

Fot. YouTube/Wapniak

Dobromir Sośnierz, eurodeputowany partii KORWiN, postanowił sprawdzić wiedzę Polaków nt. Unii Europejskiej. Polityk przeprowadził sondę na ulicach Warszawy.

Dobromir Sośnierz oraz YouTuber Wapniak przeprowadził na ulicach Warszawy sondę. Eurodeputowany chwycił za mikrofon i postanowił przepytać mieszkańców stolicy z ich wiedzy na temat Unii Europejskiej. Polityk pytał swoich rozmówców m.in. o to, czy znają jakiegoś europosła. Co ciekawe, żadna z osób pokazanych w materiale Sośnierza nie rozpoznała. Żadna z nich nie wykazała się również wiedzą, którą można określić mianem chociażby „podstawowej”.

W tym miejscu warto przytoczyć również, że wśród polskich europosłów mieszkańcy stolicy wymieniali najczęściej Janusza Korwin-Mikkego, który ze swojej funkcji zrezygnował oraz Donalda Tuska, który europosłem nie jest (pełni funkcję szefa Rady Europejskiej).

Nagranie mogą państwo obejrzeć poniżej.

Dobromir Sośnierz kandyduje w zbliżających się wyborach do Parlamentu Europejskiego. Eurodeputowany otrzymał miejsce numer 10 na śląskiej liście koalicji Konfederacja.s

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.