Connect with us

Polska

Grzegorz Braun dementuje plotki. Nie zamierza opuszczać Konfederacji

SejmLog

Dodano

dnia

Grzegorz Braun/Fot. Grzegorz Braun/YouTube
Grzegorz Braun/Fot. Grzegorz Braun/YouTube

W środę 13 marca w sieci pojawiły się plotki, które sugerowały, iż Grzegorz Braun zamierza opuścić szeregi koalicji Konfederacja. Reżyser oraz publicysta stanowczo temu zaprzeczył w opublikowanym w internecie nagraniu.

W środę 13 marca w przestrzeni internetowej pojawiły się informacje sugerujące, iż Grzegorz Braun zamierza opuścić koalicję Konfederacja. Oprócz niego w jej skład wchodzą m.in. Janusz Korwin-Mikke, Narodowcy, Marek Jakubiak oraz Piotr Liroy-Marzec.

Spekulacji było na tyle dużo, iż głos w całej sprawie postanowił zabrać sam zainteresowany. W opublikowanym w mediach społecznościowych nagraniu Grzegorz Braun stanowczo zaprzeczył, jakoby zamierzał odejść z Konfederacji. Zdementował również plotki dotyczące jego rzekomego konfliktu z jednym z przedstawicieli partii KORWiN, Konradem Berkowiczem. Co więcej, na zamieszczonym w internecie filmie Braun zasiada obok wspomnianego.

Czytaj także: Marcin Różalski, Bonus RPK i Maciej Dobrowolski w Sejmie. Wspólnie z Liroyem złożyli projekt ws. „małego świadka koronnego”

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.