Connect with us

Polska

Scheuring-Wielgus do Kaczyńskiego: Panie Jarosławie, gdzie jest pana rodzina, jeżeli jest taka ważna?

Dodano

dnia

fot. Kancelaria Sejmu/Paweł Kula

Joanna Scheuring-Wielgus wzięła udział w konferencji prasowej. W jej trakcie zwróciła się bezpośrednio do Jarosława Kaczyńskiego i odniosła się do jego słów podczas konwencji regionalnej PiS w podrzeszowskiej Jasionce.

Podczas konwencji regionalnej PiS w Jasionce Jarosław Kaczyński mówił, że celem partii rządzącej jest przywrócenie Polakom godności. Dodał też, że programy społeczne należy traktować jako inwestycję w przyszłość, ale i teraźniejszość, ponieważ przynoszą one efekty już teraz. Lider partii rządzącej podkreślił, że PiS inwestuje w rodzinę, ponieważ jest ona podstawową komórką społeczną.

„My inwestujemy w rodzinę, bo jest podstawową komórką społeczną, która legła u fundamentów naszej cywilizacji, także polskiej cywilizacji” – powiedział Jarosław Kaczyński, który krytykował również warszawską kartę LGBT.

„Trudno to nazwać wychowaniem; to nie jest wychowanie, to jest właśnie socjotechnika mająca zmienić człowieka. Co jest w jej centrum? Otóż w jej centrum jest bardzo wczesna seksualizacja dzieci. To jest nie do uwierzenia. Ja sam póki nie przeczytałem, nie mogłem w to uwierzyć, ale to ma się zacząć w okresie 0-4, czyli od urodzenia do czwartego roku życia” – powiedział prezes PiS.

Czytaj także: Krzysztof Mieszkowski: Kaczyński powinien poddać się edukacji seksualnej

Głos ws. słów Jarosława Kaczyńskiego zabrała posłanka Joanna Scheuring-Wielgus. Podczas konferencji prasowej zwróciła się bezpośrednio do prezesa partii rządzącej. „Jarosław Kaczyński zapowiedział, że rodzina jest najważniejsza. No to moje pytanie, jako matki: Panie Jarosławie, gdzie jest Pana rodzina? Jeżeli rodzina jest taka ważna” – powiedziała była polityk Nowoczesnej.

 

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.