Connect with us

Polska

Gasiuk-Pihowicz: jeśli PiS wygra jesienią, to za cztery lata nie będzie już normalnych wyborów

SejmLog

Dodano

dnia

Fot. Wikimedia/Łukasz Kamiński

Kamila Gasiuk-Pihowicz, kandydatka Koalicji Europejskiej do Parlamentu Europejskiego, twierdzi, w że jeżeli najbliższe wybory parlamentarne w Polsce wygra PiS, to za kolejne cztery lata „normalnych wyborów” już nie będzie.

Kamila Gasiuk-Pihowicz opublikowała w serwisie Twitter wpis, w którym wyraziła swój niepokój związany z ewentualnym zwycięstwem PiS w wyborach parlamentarnych. Jej zdaniem, jeżeli wygra jest partia, która rządzi obecnie, wówczas za kolejne cztery lata „normalnych wyborów” już nie będzie.

„Drugiej szansy nie będzie. Jeśli PiS wygra jesienią to za cztery lata nie będzie już normalnych wyborów. Po ostatnich instytucjach demokratycznego państwa – RPO, PKW, NIK-u zostaną jedynie wióry. To od trwającego maratonu wyborczego zależy czy powrócą rządy prawa w Polsce” – napisała posłanka klubu PO-KO.

Kamila Gasiuk-Pihowicz będzie kandydować w wyborach do Parlamentu Europejskiego z list Koalicji Europejskiej. Była posłanka Nowoczesnej znalazła się na trzecim miejscu na warszawskiej liście Koalicji.

Czytaj także: Platforma Obywatelska przeciwko artykułowi 13 dyrektywy „ACTA 2”

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.