Connect with us

Polska

Konrad Berkowicz o karcie LGBT: ta edukacja seksualna sama w sobie jest aktem pedofilii

Dodano

dnia

Konrad Berkowicz, wiceprezes partii KORWiN, był gościem Pawła Lisickiego w „Salonie Politycznym” radiowej Trójki. Polityk komentował kampanię poprzedzającą wybory do Parlamentu Europejskiego.

Konrad Berkowicz przyznał, że Konfederacja KORWiN Liroy Braun Narodowy jest jedyną uniosceptyczną siłą w wyborach do Parlamentu Europejskiego. „Zapalnikiem do stworzenia tej koalicji jest wiarygodny sprzeciw wobec Unii Europejskiej w tym kształcie. My jesteśmy jedyną wiarygodną siłą uniosceptyczną, bo naszym zdaniem PiS udaje tylko ten uniosceptycyzm, a tu trzeba czynów” – powiedział.

Bliski współpracownik Janusza Korwin-Mikkego mówił też w dzisiejszych czasach demokracja jest traktowana przez unijnych polityków w sposób instrumentalny. Dodał również, że jeżeli UE ma wyglądać w taki sposób, to obecność Polski w jej strukturach jest nieopłacalna.

„Unia Europejska traktuje demokrację całkowicie instrumentalnie. Idziemy do wyborów, aby stanowić opozycję, która rozwali UE od środka, idziemy aby się bronić. Nie jest w interesie Polski bycie w strukturach, w których rządzą Francja i Niemcy” – powiedział.

Konrad Berkowicz odniósł się także do zamieszania wokół karty LGBT. ” Jesteśmy przeciwni aborcji i liberalizacji ustawy antyaborcyjnej. Jesteśmy przeciwko chorym pomysłom społecznym, a Gender jest tego skrajnym przykładem. Karta LGBT+ przyszła z Zachodu, Unii, WHO. To jest coś z czym będziemy zdecydowanie walczyć. Już to robimy. Ta edukacja seksualna sama w sobie jest aktem pedofilii i prezydent Trzaskowski kłamie. Zmuszanie dzieci do rozmawiania o masturbacji jest oczywiście takim aktem” – oświadczył.

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.