Connect with us

Polska

Leszek Miller twierdzi, że nominacja Andruszkiewicza to przemyślana decyzja PiS. „Nie chce, aby wyrastały, jakieś siły na prawo”

Dodano

dnia

Leszek Miller/fot. SejmLog

Leszek Miller wyraził swoją opinię nt. zatrudnienia Adam Andruszkiewicza w Ministerstwie Cyfryzacji. Jego zdaniem była to zaplanowana strategia Prawa i Sprawiedliwości.

Leszek Miller był gościem programu „Fakty po Faktach” na antenie TVN24. Podczas rozmowy z Katarzyną Kolendą-Zaleską pytany był o swoje stanowisko wobec zatrudnienia Adama Andruszkiewicza w Ministerstwie Cyfryzacji. Były prezes Młodzieży Wszechpolskiej oraz poseł Kukiz’15 objął w resorcie stanowisko wiceministra cyfryzacji.

Zdaniem byłego szefa SLD decyzja o zatrudnieniu Andruszkiewicza była przemyślana przez polityków PiS. Jego zdaniem chcieli oni w ten sposób sprawić, by na prawo od ich ugrupowania nie wyrastały żadne inne siły polityczne.

Leszek Miller uważa, że być może jest to sygnał „pacyfikujący” dla niektórych środowisk.

– Być może jest to sygnał do tych środowisk taki pacyfikujący, tzn. pokazujący lepiej idźcie z nami, to będziecie mieli określone profity i nie budujcie niczego na prawo od nas, bo jesteśmy w stanie to przerwać – powiedział były premier.

Całe nagranie znajdą państwo W TYM MIEJSCU.

Czytaj także: Adam Andruszkiewicz inicjuje akcję „Murem za Andruszkiewiczem”

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.