Connect with us

Polska

PiS prezentuje nowy spot. Uderza w PO ws. „ACTA 2”

SejmLog

Dodano

dnia

YouTube/Prawo i Sprawiedliwość

Prawo i Sprawiedliwość opublikowało w sieci nowy spot. Uderza w nim w Platformę Obywatelską ws. unijnej dyrektywy o jednolitym rynku cyfrowym.

PiS opublikowało w sieci nowy spot przedwyborczy, w którym poruszono kwestię unijnej dyrektywy na jednolitym rynku cyfrowym zwanej przez część internautów „ACTA 2”. W zamieszczonym nagraniu widzimy nazwiska polityków PO, którzy zagłosowali za unijnym projektem. Wśród nich znaleźli się m.in. Bogdan Zdrojewski oraz Tadeusz Zwiefka.

W dalszej części spotu pojawiają się nagłówki medialne, z których wynika, iż poparcie dla dyrektywy „ACTA 2” przez Niemcy związane jest z wcześniejszym poparciem „Nord Stream 2” przez Francję.

„Czyj interes reprezentuje Platforma Obywatelska?” – pyta PiS.

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.