Connect with us

Polska

Radny Kukiz’15 dołączył do Konfederacji [WIDEO]

Dodano

dnia

Fot. Twitter/Konfederacja

Sebastian Dziębowski, radny Kukiz’15 w Zabrzu, oficjalnie dołączył do koalicji Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy. Informacja ta została ogłoszona na dzisiejszej konferencji prasowej.

Informację na temat dołączenia Dziębowskiego do Konfederacji przekazali podczas konferencji prasowej sam zainteresowany oraz poseł partii KORWiN, Jacek Wilk. Głos ws. politycznego transferu zabrał też Janusz Korwin-Mikke.

„Struktury Kukiz’15 dołączają do naszej Konfederacji! Jedyny radny Kukiz’15 w mieście powyżej 100 tys. mieszkańców, Sebastian Dziębowski, zasila nasze szeregi. Witamy cały okręg 29 (Gliwice, Bytom, Zabrze) na pokładzie Konfederacja KORWiN Braun Liroy Narodowcy!” – napisał JKM na swoim profilu społecznościowym w serwisie Facebook.

Sebastian Dziębowski to radny Kukiz’15 w Zabrzu. Od wielu lat prowadzi działalność społeczną. Jest związany z fundacją „Dobrzy Ludzie Dzieciom”. „Członkowie Fundacji „Dobrzy Ludzie Dzieciom” od 2014 roku dokonują trwałej zmiany społecznej wśród dzieci, młodzieży oraz ich rodzin. Celem Fundacji jest przeciwdziałanie i zapobieganie marginalizacji społecznej oraz prowadzenie, wspieranie i inicjowanie programów reintegracji społecznej wobec osób, rodzin i środowisk wykluczonych i zagrożonych wykluczeniem społecznym. Nasza misja między innymi opiera się na budowaniu i wzmacnianiu pasji wśród dzieci i młodzieży oraz pokazaniu możliwego wachlarzu alternatywnych form spędzania czasu” – czytamy na stronie internetowej organizacji. Więcej TUTAJ.

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.