Connect with us

Polska

Robert Winnicki i Kaja Godek zapraszają na marsz ws. ustawy 447 [WIDEO]

SejmLog

Dodano

dnia

Konfederacja Korwin-Braun-Liory-Narodowcy/Fot. oficjalny profil społecznościowy Kai Godek
Konfederacja Korwin-Braun-Liory-Narodowcy/Fot. oficjalny profil społecznościowy Kai Godek

Robert Winnicki i Kaja Godek, kandydaci Konfederacji w wyborach do Parlamentu Europejskiego, podczas konferencji prasowej w Sejmie zaprosili wszystkich na marsz przeciwko żydowskich roszczeniom, które mają wynikać z amerykańskiej ustawy 447.

Robert Winnicki i Kaja Godek zaprosili wszystkich na demonstrację przeciwko żydowskich roszczeniom. Marsz w tej sprawie odbędzie się 11 maja w Warszawie. „Wisi nad nami groźba zapłaty 300 mld $ odszkodowań. To 120 000 zł na jedną polską 4-osobową rodzinę!” – powiedział prezes Ruchu Narodowego.

Jak poinformowali organizatorzy demonstracji marsz rozpocznie się o godz. 14:00 pod Kancelaria Prezesa Rady Ministrów przy Alejach Ujazdowskich 1/3, a zakończy się pod ambasadą USA przy ul. Pięknej. Marsz będzie trwał maksymalnie do godziny 17:00. Organizatorzy zapraszają uczestników, aby przybywali trochę wcześniej na miejsce zbiórki, ponieważ będą rozdawane materiały promocyjne, będzie można też składać podpisy pod apelem sprzeciwu wobec JUST Act.

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

1 Komentarz

1 Komentarz

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.