Connect with us

Polska

Róża Thun o uchodźcach: jakby 7 tys. osób przyjechało do Nowej Huty, to by państwo nie zauważyli [WIDEO]

Dodano

dnia

Róża Thun/Fot. Platforma Obywatelska/CC BY 2.0/Flickr
Róża Thun/Fot. Platforma Obywatelska/CC BY 2.0/Flickr

Róża Thun, kandydatka Koalicji Europejskiej w wyborach do Parlamentu Europejskiego, regularnie spotyka się z wyborcami. Podczas jednego z takich wydarzeń zabrała głos na temat relokacji uchodźców w Polsce.

„Po pierwsze, państwo wiedzą, ile my wynegocjowaliśmy osób, które powinniśmy przyjąć? 7 albo 7,5 tys.” – powiedziała Róża Thun podczas spotkania z wyborcami w Krakowie.

„Ile to w ogóle jest 7 tysięcy? Jakby 7 tysięcy osób przyjechało do Nowej Huty, to by państwo tego nie zauważyli. To jest nic, po prostu. Na każdym stadionie jest więcej ludzi” – oświadczyła kandydatka Koalicji Europejskiej w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Róża Thun startuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego z Okręgu nr 10: Małopolska-świętokrzyskie. Polityk, która cały czas sprawuje mandat eurodeputowanej, otrzymała „jedynkę” na liście Koalicji Europejskiej, czyli porozumienia, w skład którego wchodzą m.in. PO, PSL, SLD oraz Nowoczesna.

Czytaj także: Ryszard Petru pojechał na zakupy do Niemiec. Porównał ceny z polskimi [WIDEO]

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

1 Komentarz

1 Komentarz

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.