Connect with us

Polska

Beata Mazurek o wystąpieniu Jażdżewskiego: kto zapłacił za ten seans nienawiści?

Dodano

dnia

beata mazurek

Beata Mazurek skomentowała wystąpienie Leszka Jażdżewskiego na Uniwersytecie Warszawskim, które miało miejsce 3 maja. Redaktor naczelny „Liberte” przemawiał zaraz przed szefem Rady Europejskiej, Donaldem Tuskiem. 

„Jakie jest zdanie Koalicji Europejskiej na temat wystąpienia red. Jażdżewskiego? Kto zapłacił za ten seans nienawiści i czy to prawda, że finansowała to instytucja zewnętrzna?” – pytała podczas konferencji prasowej Beata Mazurek. „Miejcie odwagę na te pytania odpowiedzieć. Nie nam, ale przede wszystkim opinii publicznej w Polsce” – dodała rzecznik Prawa i Sprawiedliwości.

„Wielu naszych wyborców zadaje nam pytania, które teraz zadajemy Platformie Obywatelskiej. Kto zapłacił za ten seans nienawiści? Kto zapłacił za to, by można było swobodnie atakować Kościół, by można było swobodnie atakować ludzi wierzących? Czy PO, KE wiedziała, z jakim przesłaniem, z jakim wystąpieniem będzie występował antyklerykał?” – dopytywała posłanka partii rządzącej oraz kandydatka PiS w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

 

Czytaj także: Leszek Jażdżewski wydał oświadczenie po swoim przemówieniu na UW

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.