Connect with us

Media - Czwarta Władza

„Wiadomości TVP” wyemitowały materiał o zakupach Dulkiewicz. W sieci mnóstwo komentarzy

Dodano

dnia

W niedzielnym wydaniu „Wiadomości TVP” wyemitowany został materiał dotyczący nagrania ze sklepowego monitoringu, na którym widać prezydent Gdańska. Aleksandra Dulkiewicz kupuje butelkę wódki oraz dwie butelki coli. W sklepie stawiła się w towarzystwie trzech ochroniarzy.

„Wiadomości TVP” wyemitowały materiał dotyczący Aleksandry Dulkiewicz. Opiera się on na nagraniu ze sklepowego monitoringu, które zostało ujawnione w sieci. Widać na nim nową prezydent Gdańska, która w towarzystwie trzech ochroniarzy kupuje wódkę oraz dwie butelki coli.

Materiał wyemitowany w sztandarowym programie informacyjnym TVP wywołał sporo kontrowersji. W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy, których autorami byli dziennikarze oraz politycy. Poniżej prezentujemy niektóre z nich.

W tym miejscu warto wspomnieć, iż dziennikarz, który jako pierwszy udostępnił nagranie Aleksandry Dulkiewicz robiącej alkoholowe zakupy, zrezygnował w pracy w swojej dotychczasowej redakcji trojmiasto.pl. „Maciej Naskręt jest obecnie w okresie wypowiedzenia i odchodzi z naszej redakcji” – poinformowała redakcja serwisu internetowego. Sam zainteresowany usunął zaś film ze swojego profilu i przeprosił Aleksandrę Dulkiewicz.

Czytaj także: Robert Biedroń o 500+: gdybym mógł, sam bym pobierał

 

Źródło:
Twitter, wirtualnemedia.pl

Nie zamierzamy być adwokatem jakiegokolwiek z ugrupowań. Nie zamierzamy tworzyć własnej rzeczywistości, nie zamierzamy manipulować, czy ukrywać jakichkolwiek faktów. Pragniemy przekazywać sprawdzoną, rzetelną i autentyczną wiedzę, dzięki której samodzielnie wyrobisz sobie opinię na dany temat.

Kliknij by skomentować

Komentarze

© 2018 Fundacja Sejmlog | Wszelkie prawa zastrzeżone. Fundacja Sejmlog na podstawie art. 25 ust. 1 pkt. 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.sejmlog.pl jest zabronione. Administratorem danych osobowych jest Fundacja SejmLog z siedzibą w Warszawie /02-662/, przy ul. Świeradowskiej 47 (dalej: „Fundacja”). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do umożliwienia kontaktu drogą elektroniczną.